راهنمای ثبت نوبت

انتخاب پزشک یا خدمت

تخصص مورد نظر خود را از طریق “خدمات پزشکی” در منوی سایت انتخاب نموده و در صفحه جدید، پزشک یا خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

ثبت نوبت و پرداخت هزینه نوبت دهی

در صفحه پزشک یا خدمت مورد نظر خود، اطلاعات بیمار را وارد کنید و بر روی دکمه “ثبت نوبت” کلیک کنید.

توجه کنید در صورتی که خطای “شما نمی توانید این خدمت را به خدمات انتخابی اضافه کنید چون محدودیت (۱) خدمت را دارد” پس از کلیک کردن بر روی دکمه “ثبت نوبت” برای شما نمایش داده شد کافی است به صفحه “پزشکان من” در منوی سایت مراجعه کنید و موارد موجود در لیست را حذف نمایید و مجددا عملیات ثبت نوبت را تکرار نمایید.

در صفحه جدید اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا زمان مراجعه و کد پیگیری از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال شود. در نهایت گزینه “من شرایط و مقررات را خواندم و مورد پذیرشم می باشد” در پایین صفحه را پس از مطالعه شرایط و مقررات، علامت گزاری کنید و بر روی دکمه “تایید نهایی” کلیک کنید و منتظر بمانید تا سایت به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شود.

پس از پرداخت موفق از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، ایمیلی دریافت می کنید که کد پیگیری در آن لحاظ شده است و در ادامه منتظر دریافت زمان مراجعه از طریق پیامک باشید(برای قسمت اطلاع رسانی زمان مراجعه ممکن است حداکثر به مدت ۲۴ ساعت منتظر بمانید).

 

تماس با کارشناسان

در صورت مشاهده خطا در ثبت نوبت، منتقل نشدن به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی و یا پیگیری نوبت ثبت شده، با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۴۹۹۵۹۸ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق قسمت “گفتگوی آنلاین با پشتیبان سایت” در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.