اون با من اولین سامانه نوبت دهی آنلاین پزشکان و خدمات پزشکی می باشد و فعالیت های مربوط به نوبت دهی در تخصص های مختلف توسط همین سامانه انجام می شود.

 

تخصص های مختلف پزشکان و خدمات پزشکی مانند متخصص داخلی، متخصص خون و آنکولوژی، متخصص مغز و اعصاب، متخصص سرطان و پستان، متخصص کولورکتال، متخصص بیماری های عفونی، فیزیوتراپی، پانسمان زخم و استومی در اون با من عرضه می‏‏‏‌شوند.

 

اون با من از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏.

 

همواره یکی از اولویت‌های اون با من، تولید و ارائه محتوای پزشکی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از ثبت نوبت آنهاست. برای اون با من بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، پزشک یا خدمات پزشکی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. اون با من از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت ثبت نوبت کاربران خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند ثبت نوبت یعنی پیش، حین و پس از ثبت نوبت، بیشترین ارزش را برای کاربران خود خلق کند.

 

لازم به ذکر است که اون با من در حال حاضر فقط برای پزشکان و خدمات پزشکی موجود در شهر تهران، خدمات نوبت دهی را انجام می دهد و کاربران محترم اون با من از هر نقطه کشور ایران می توانند اقدام به ثبت نوبت کنند.