دکتر حمید احمدی – متخصص جراحی عمومی، فلوشیپ جراحی پستان

3,000 تومان7,500 تومان

مشاوره پزشکی غیر حضوری:

مبلغ دریافتی سایت جهت مشاوره پزشکی غیر حضوری می باشد و هزینه ویزیت و درمان به صورت جداگانه در محل مراجعه دریافت می شود. نتیجه مشاوره پزشکی و همچنین زمان مراجعه (در صورت نیاز و تشخیص پزشک) به صورت پیامک برای شما ارسال میگردد.


مراحل ثبت اطلاعات در سیستم:

1- خدمت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

2- اطلاعات بیمار، سابقه پزشکی بیمار و اطلاعات تماس را در فرم زیر وارد کنید.

3- پس از تکمیل اطلاعات، بر روی دکمه “ثبت اطلاعات” کلیک کنید و اطلاعات وارد شده را در صفحه جدید بررسی کنید و پس از آن اقدام به پرداخت نمایید. (امکان ویرایش وجود ندارد و باید از طریق “خدمات انتخابی” منوی بالا خدمت را حذف کنید و دوباره فرم را تکمیل نمایید)

4- پس از پرداخت هزینه، اطلاعات بیمار در سیستم ثبت شده و با توجه به خدمت انتخابی شما منتظر ارسال نتایج از طریق پیامک باشید.


لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

 • ارسال پیامک نتیجه مشاوره پزشکی حداکثر 48 ساعت پس از ثبت اطلاعات در سیستم (غیر اورژانسی)
 • اطلاع رسانی زمان مراجعه توسط پزشک معالج پس از مشخص شدن نتیجه مشاوره (در صورت نیاز و تشخیص پزشک)
 • در مشاوره پزشکی غیر حضوری آنلاین، نتایج مشاوره نتایج درمانی نخواهند بود و فقط صرفا توصیه هایی از سوی پزشک جهت تسریع در امور ویزیت می باشد. بنابراین انتظار توصیه دارویی و درمانی از این روش را نداشته باشید.

پزشک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: 

لطفا قبل از تکمیل فرم زیر، مطالب بالا را به صورت کامل مطالعه نمایید.

حذف گزینه

توضیحات

دکتر حمید احمدی
متخصص جراحی عمومی، فلوشیپ جراحی سرطان و پستان

دکتر حمید احمدی متخصص جراحی عمومی، فلوشیپ جراحی سرطان و پستان در انستیتو کانسر بیمارستان امام خمینی مشغول به فعالیت می باشد.

دکتر حمید احمدی دوره تخصصی و فوق تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است.


خدمات پزشکی:

 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی فیبروآدنوم
 • جراحی کیست های سینه
 • کوچک کردن سینه
 • جراحی سرطان سینه
 • جراحی پروتز سینه
 • تعبیه پروتز سینه
 • جراحی های ترمیمی سینه

علائم سرطان پستان:

سرطان پستان ناشی از رشد خارج از قاعده سلول های غیرطبیعی در پستان است. در هر دو نوع تومورهای خوش خیم و بدخیم، رشد سریع و زیاد سلول ها وجود دارد. روند زیاد شدن سلول ها در تومورهای خوش خیم در مرحله مشخصی متوقف می شود، در تومورهای بدخیم این رشد به صورت غیر قابل مهار ادامه می یابد تا حدی که در صورت عدم درمان، تمامی قسمت های بدن را تحت تأثیر قرار داده و از کار می اندازد.

شایع ترین نوع سرطان پستان، سرطان از منشاء مجاری شیری است و از آنجا که این نوع بافت بیشتر در یک چهارم بالایی و خارجی پستان وجود دارد،  در حدود نیمی از سرطان های پستان در ربع فوقانی و خارجی آن یافت می شوند.


مشاوره پزشکی غیر حضوری اینترنتی: (مشاهده پزشکان)

از آنجایی که رفت و آمد های شهری و بین شهری سخت و دشوار می باشد و از طرفی به خاطر مشغله های زیاد شغلی و زندگی افراد اغلب مراجعه به یک پزشک خاص در ساعت خاص که آن پزشک تعیین میکند دور از امکان می باشد و یا باید با مرخصی روزانه یا ساعتی این قرار ملاقات را به انجام برساند و از سویی بخش عمده مشاوره ها صرفا جهت تشخیص و یا رویت مدارک پزشکی می باشد لذا بر آن شدیم که با برقراری مشاوره پزشکی غیر حضوری اینترنتی به صورت تخصصی و فوق تخصصی با کاهش هزینه های ویزیت و دغدغه های اخذ نوبت و رفت و آمد برای شما کاربران و هم وطنان عزیز خدمات مشاوره اینترنتی را ارائه نماییم.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این خدمت نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دکتر حمید احمدی – متخصص جراحی عمومی، فلوشیپ جراحی پستان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *